Гарант на Рівненщині – заклад області забезпечив президенту хороший настрій (фото)

Глава держави приїхав з новим очільником ОДА, а поїхав – з подарунками
Чутки про робочий приїзд глави держави на Рівненщину поширювали в ЗМІ та соцмережах ще тиждень тому. Журналісти Інформаційного порталу м. Дубно отримали офіційне підтвердження з Рівненської обласної державної адміністрації лише по обіді в день напередодні приїзду. Володимир Зеленський планував 10 вересня об 11 год побувати в Національному університеті «Острозька академія».

Прибув глава держави з запізненням, адже в аеропорту його затримали віряни та священники Української православної церкви, що перебуває в єдності з Московським патріархатом. Тож нарада розпочалася після 12 год, а привітавшись, гарант сказав вступне слово та повідомив мету приїзду.

«Дуже приємно, що сьогодні нас запросили саме сюди. Я вперше у своєму житті в Острозькій академії, у цьому прекрасному університеті, – зазначив президент і подякував ректору, студентам та меценатам, які доклали зусилля, щоб зберегти заклад у такому хорошому стані. – В цілому настрій тут, я зараз буду представляти нового голову обласної державної адміністрації Рівненщини, настрій такий – не хочеться нікого виганяти».

Президент, перебуваючи в області, помітив значні проблеми зі зв’язком – як телефонним, так і з Інтернетом, яких не було в дорозі з Рівного до Острога. Також Володимир Зеленський зауважив, що в сучасному світі доступ до всесвітньої мережі має бути в кожному куточку України та дав перше доручення новому очільнику ОДА – вирішити цю проблему. Далі глава держави говорив про проблеми з надрами і незаконним їхнім використанням, винищенням лісів і видобуванням бурштину та дав меседж деяким людям:

«Зараз у мене настрій спокійний, я готувався з іншим настроєм. Дуже багато я знаю АЗС, які працюють у Рівненській області, – тіньових, незаконних. Хочу їм передати такий сигнал: припиніть це робити в найближчі дні. Користуючись ще раз своїм настроєм і тим, що не можна в університеті нецензурно говорити, скажімо так – ми будемо за вами дуже ретельно слідкувати і обмежувати вас у ваших вільних днях в Україні».

Далі гарант привітав з призначенням нового голову Рівненської обласної державної адміністрації Віталія Коваля і закликав його спілкуватися з людьми, молоддю, вирішувати їхні питання і наголосив, що якщо чутимуть сигнали від людей – будуть обов’язково реагувати.
«Це не посада, це можливість показати хто Ви є і зробити щось для України, зокрема для Рівненщини. Як посада дається – так вона і забирається, сьогодні ми Вам її даємо. Вітаю».
Після цього глава держави передав слово новому очільнику обласної адміністрації.

«Призначення на посаду голови Рівненської ОДА – це прояв високої довіри та великої відповідальності. Символічно, що наша зустріч відбувається у стінах Острозької академії, яка є місцем сили, мудрості та енергії. Саме ці слова мають стати дороговказом у нашій з Вами спільній праці. Завдань у президента багато, але всі вони конкретні, чіткі та прозорі. Тому Рівненщина йде з сьогоднішнього дня шляхом відкритості, безкомпромісності в принципових питаннях, особливо нульової толерантності до корупції, остаточної легалізації у питаннях бурштину, незаконної вирубки наших лісів, наших багатств і розгортань діалогу бізнесу та влади, особливо з правоохоронними органами. Адже правоохоронні органи – це органи, які забезпечують законність і порядок на нашій території, а не тиснуть на бізнес», – зазначив новий голова обласної адміністрації Віталій Коваль та пообіцяв не словом, а ділом виправдовувати очікування земляків і президента.

Далі присутні гучними оплесками подякували Володимиру Зеленському за звільнення наших полонених, що перебували в Росії, яке відбулося 7 вересня.
Ректор академії Ігор Пасічник привітав у закладі гаранта та рекомендував випускників закладу, як хороших фахівців у різних управлінських сферах. Також запросив на екскурсію у новий корпус академії та подарував книги «Острозька академія» очільникам держави та області, які зберігатимуться у бібліотеках, а також мед. Президент відповів, що залишить контакти нового прем’єр-міністра, який зараз шукає багато молодих фахівців у різні міністерства та доручив ректору підготувати список найкращих студентів.

На цьому робоча нарада закінчилася, але президенту не дали легко покинути територію ВУЗу – люди робили селфі, ставили хвилюючі питання.
Далі глава держави відправився на екскурсію у новий корпус Острозької академії, після чого покинув Рівненщину.

(430)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.