Футболіст з Дубна забив дебютний гол у Греції

prindetaДубенчанин Віталій Приндета ефектно забив дебютний гол у чемпіонаті Греції
Уродженець Дубна Віталій Приндета провів свій дебютний м’яч у чемпіонаті Греції з футболу. Нинішня команда екс-гравця луцької «Волині» – «Платаніас» – здобула у цій грі непросту перемогу з рахунком 3:2, пише Інформаційний портал м. Дубно з посиланням на ОГО.
Гол Приндета забив на 54-ій хвилині і зробив рахунок в матчі 2:0. Спортсмен допоміг «Платаніасу» здолати «Ларісу» у чемпіонаті Греції. Наразі ФК посідає 9-е місце з 16-ти в Суперлізі Греції.
Крім цього, дубенського футболіста визнали кращим гравцем матчу, а також на 23-й хвилині Віталій Приндета заробив жовту картку.

Довідка. Віталій Валерійович Приндета (нар. 2 лютого 1993, Дубно, Рівненська обл.) Вихованець Володимир-Волинського аматорського клубу «БРВ-ВІК». У 2008 році підписав свій перший професійний контракт з луцькою «Волинню», а 17 серпня 2008 року у віці 15 років дебютував за клуб у професійному футболі в матчі проти ПФК «Севастополь», який завершився перемогою 3:0. У сезоні 2009-10 допоміг клубу зайняти друге місце в першій лізі та піднятися в елітний дивізіон. У Прем’єр-лізі дебютував в кінці сезону – 8 травня 2011 року у 28 турі в домашньому матчі проти харківського «Металіста». Вийшовши у стартовому складі, на 43 хвилині Віталій відзначився дебютним голом за клуб, проте у перерві був замінений на Євгена Пічкура, а клуб програв з рахунком 1:4. Наприкінці травня 2016 року став гравцем грецького «Платаніаса». Досягнення: срібний призер чемпіонату України в першій лізі 2010 року.