Фонд «Любіть Україну» доправив вантаж для Дубенської районної лікарні

Любіть УкраїнуУ четвер, 28 травня, Рівненський обласний благодійний фонд «Любіть Україну» доправив гуманітарний вантаж для Дубенської районної лікарні

Добру справу зробив благодійний фонд «Любіть Україну» у доволі холодний і непогожий весняний день – четвер, 28 травня. За сприяння рівненських підприємств було доставлено гуманітарну допомогу:  меблі – столи та стільці, ліжка, дитячі ліжка, а також медичне устаткування для медичного закладу.

Вантаж прийняли працівники Дубенської районної лікарні разом з виконуючою обов’язки головного лікаря, завідуючою приймальним відділенням Тетяною Рудакевич. Привезений вантаж складається, в основному, з меблів та медичного устаткування; речі буде розподілено за відділеннями, виходячи з наявних потреб.

Голова правління благодійного фонду «Любіть Україну» Михайло Корилкевич прокоментував цю подію: «Насамперед, висловлюю подяку мережі АЗС «ОЛАС» і керівнику Руслану Мальованому за співпрацю. Всі речі, доставлені в районну лікарню, надані у розпорядження фонду підприємством «ОЛАС». Також дякую підприємцю Миколі Пасюті й «Домовій службі» за сприяння у транспортних і вантажних послугах. Дубенська районна лікарня використає речі за призначенням».

Гуманітарний вантаж 2

На даний час благодійний фонд «Любіть Україну» активно збирає кошти на реалізацію проектів: організація медичного огляду маленьких дубенчан із соціально вразливих сімей та доставка гуманітарного вантажу з Франції для медичних закладів області. Підтримати проекти фінансово можна на сторінці фонду http://love-ukraine.org.ua/vneski/.

  Довідка

 Рівненський обласний благодійний фонд «Любіть Україну» розпочав свою діяльність у 2011 році. Голова правління благодійного фонду – Михайло Корилкевич. Діяльність благодійного фонду «Любіть Україну» спрямована на соціально-економічний розвиток Рівненської області та підвищення добробуту її громадян.

 На даний час основним пріоритетом діяльності фонду є програма «Здоров’я нації», яка має на меті поширення принципів християнської моралі в усі сфери життя суспільства, пропаганду здорового способу життя, збереження та примноження культурних цінностей і вдосконалення системи медичного обслуговування у Рівненській області.

(7)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.