Фільми про загиблих героїв можна переглянути онлайн

Жителі Дубенщини можуть переглянути фільми про захисників-земляків
Нещодавно в Інтернеті з’явились слайди фільму про захисників Дубенщини, що загинули на Сході, захищаючи кордони та цілісність України. Їх на своєму каналі у YouTube опублікувала дубенчанка, волонтерка Тетяна Філімоненко. Жінка у співавторстві з Ларисою Бутрій і створила фільм аби не забувати про подвиг земляків, які віддали своє життя і виховати патріотизм у молодого, підростаючого покоління. Над стрічкою працювали близько року.
Спершу «Нескорені ворогом» показали найближчим людям. Рідним загиблих фільм демонстрували після Дня захисника, 15 жовтня. Опісля чого вирішили презентувати стрічку у навчальних закладах та зробити слайди доступними для широкого загалу.
«Нескорені ворогом» складається з окремих сюжетів, вміщує відео реальних бойових дій (взяті з Інтернету), фото захисників-земляків, мальовничі пейзажі Дубенщини та її історію. А ще головну роль у фільмі виконують не спеціально навчені актори, а самі загиблі, їхні рідні, друзі, вчителі, наставники, сусіди тощо, які розповідають про воїнів та згадують якими вони були.
Переглянути фільми можна за посиланням або ввівши у YouTube «Нескорені ворогом», прізвище загиблого.
Нагадаємо, завершилась прем’єра «Нескорених ворогом» панахидою та виконанням священиками піснеспіву «Вічна пам’ять».

(605)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.