«Епіцентр» про себе – прес-реліз

Представники «Епіцентру» повідомляють яким має бути гіпермаркет у Дубні
Починаючи з 2003 року, мережа ТЦ «Епіцентр» веде свою діяльність у сфері роздрібної торгівлі товарами для будівництва, ремонту та облаштування житла. Використовуючи приклад провідних європейських торгових компаній, набуваючи власного досвіду, компанія «Епіцентр» протягом цих років збудувала в Україні 43 торговельних центри, де працює майже 25 тисяч українців. На сьогодні ТОВ «Епіцентр К» є одним з найбільших платників податків в Україні, надійним роботодавцем та діловим партнером більш як для трьох тисяч постачальників. Наполеглива багаторічна робота керівництва та кожного співробітника стала запорукою стабільного розвитку компанії та відзначення її європейською асоціацією ритейлерів як останнє досягнення світового ритейлу.
Прагнучи розвиватись та надавати жителям всієї України кращі товари та європейські послуги в облаштуванні житла, у 2017 році Товариство з обмеженою відповідальністю «Епіцентр К» має намір здійснити будівництво торговельного комплексу на земельній ділянці несільськогосподарського призначення, яка розташована за адресою: Рівненська область, місто Дубно, вул. Михайла Грушевського, 119-В, та перебуває в користуванні Товариства на підставі Договору суборенди землі, який був належним чином зареєстрований в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. На сьогодні, у відповідності до вимог чинного законодавства України, ТОВ «Епіцентр К» здійснює проектні роботи та оформляє дозвільну документацію на будівництво торговельного комплексу.
У новому  ТЦ «Епіцентр» буде створено понад 70 робочих місць, що сприятиме працевлаштуванню місцевих жителів, гарантуватиме гідну і стабільну заробітну плату, соціальний пакет. А конструктивна співпраця з місцевою владою, депутатським корпусом, громадою забезпечить сталий розвиток міста, збільшить  його інвестиційний потенціал, зумовить реалізацію багатьох проектів для  розвитку інфраструктури Дубна.
Відповідно до ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Товариство візьме участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Дубно та перерахує в місцевий бюджет грошові кошти в якості пайового внеску у розмірі 3% від зведеної кошторисної вартості будівництва,  що орієнтовно складе 1,5 млн грн.
Разом з тим, будівництво торговельного комплексу буде вигідним для соціально-економічного розвитку населеного пункту, збільшенням надходжень до місцевого бюджету за рахунок податків та інших обов’язкових зборів та платежів, передбачених чинним законодавством України.
         Планові розрахунки  річних відрахувань в місцеві та державний бюджети:

  • податок на нерухомість –  90 000 – 100 000 грн  – міський бюджет м. Дубно
  • акциз на алкоголь, екологічний збір – міський бюджет м. Дубно
  • орендна плата за землю – 87165 грн – міський бюджет м. Дубно
  • Податок з доходів фізичних осіб (ПДФО):

–  загальна сума податку – 1 052 400 грн.,
–  в тому числі у місцеві бюджети – 789 300 грн.
–  з них в обласний бюджет 157 860 грн.
–  з них у районний бюджет – 631 440 грн.
Також будівництво сприятиме розвитку логістики та галузі торгівлі в регіоні, оскільки, як свідчить практика, відкриття нового торговельного центру зумовлює довготривалі господарські відносини з місцевими постачальниками різноманітних товарів, що в середньому становлять 5% від товарообороту торговельного центру. Вже зараз понад тридцять товаровиробників Рівненської області співпрацюють з компанією «Епіцентр».
Загалом, мережа ТЦ «Епіцентр» вигідно вирізняється з-поміж інших підприємств роздрібної торгівлі своїм особливим асортиментним рядом. В торговельному центрі  м. Дубно ми плануємо представити на вибір жителям міста близько 40 тис. найменувань товарів. Продукція, згідно проведеного моніторингу, не буде дублюватися з товарами, які пропонуються на споживчому ринку міста Дубно. В свою чергу, більшість місцевих жителів, які купують товари в ТЦ «Епіцентр» м. Рівне та м. Хмельницький, висловлювали свої побажання стосовно будівництва Епіцентру в м. Дубно.
Висока соціальна відповідальність є важливим стратегічним пріоритетом та етичною частиною ведення бізнесу мережі торговельних центрів «Епіцентр» з першого дня її заснування. Провідним соціальним напрямом компанія обрала підтримку дітей, молоді, розвиток спорту в Україні. За ці роки реалізовано сотні дитячих, молодіжних, спортивних проектів. В рамках реалізації проектів щодо підтримки військовослужбовців – учасників АТО у грудні минулого року «Епіцентр» приєднався до програми соціально-правового забезпечення учасників бойових дій «Соціальна карта учасників АТО «Українці – Разом!» і запропонував власникам соціальної картки вигоду на різні групи товарів . Загалом, за час проведення антитерористичної операції  ТОВ «Епіцентр К» спрямувало більше 13 млн. грн. на підтримку військовослужбовців та їх родин, у тому числі засоби індивідуального захисту (бронежилети сьомого ступеня захисту, кевларові шоломи),  палатки, коремати, харчі, одяг, взуття, мобільні електростанції, електрогенератори, бензопили, електроінструменти тощо. А подальший розвиток мережі «Епіцентр» надасть ще більше можливостей для залучення фінансових та матеріальних ресурсів на соціально важливі проекти.
Для довідки:
Технічні характеристики майбутнього ТЦ «Епіцентр»  в м. Дубно
Торговельний комплекс «Епіцентр» розташований за адресою: вулиця Михайла Грущевського,119В, місто Дубно, Рівненської  області  на земельній  ділянці загальною площею 1,4561 га.
Ділянка площею 1,4561 га має кадастровий номер 5610300000:02:001:3213.
Цільове призначення земельної ділянки – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
При будівництві торговельного комплексу збережені основні існуючі транспортні та пішохідні зв’язки.
Перед проектованою будовою існуючу автобусну зупинку передбачено  реконструювати.
Перед головним фасадом запроектована автостоянка для покупців в кількості 109 паркомісць.
Благоустрій та озеленення
Благоустрій передбачається згідно технологічного процесу з врахуванням вимог містобудівних умов і обмежень. Проїзди, стоянки, господарський двір облаштовуються фігурними елементами мощень. Зелені зони засіваються газонами, відкоси укріплюються. Меліоративні канали, які межують з територією забудови очищаються, а відкоси укріплюються. Територія огороджується. Для освітлення території використовуються ліхтарі зовнішнього освітлення.
Об’єкти культурної спадщини безпосередньо на ділянці та в її околицях відсутні.

 

 

на правах реклами

(2388)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

2 Responses

  1. WWW_SRW сказав:

    Шановні громадяни м.Дубно. Я, як мешканець нашого міста, не можу не відреагувати на данну провокативну статтю. Чому провокативну? Адже саме ця стаття змушує нас вірити в добру славу Епіцентра, змушує нас вірити у все те, що так солодко напичано піар-менеджерами данного гіпермаркету. Ви повинні зрозуміти одне, що Вони Вам напишуть і розкажуть все, що ви хочете чути, лиш би зайти в місто. Такого рівня компаніі є не потрібними для нашого міста, що тут бракує своїх підприємців, щот тут у нас немає, де купити гіпсокартон чи фарбу? Ви зрозумійте те, що це викачка грошей з населення міста, яка буде централізлвано здійснюватися з громадян-покупців, напрявлятися в Київ, а потім виводятися в іноземні банки, офшори і т.п., як це вони роблять всі. А кожна потрачена гривня у місцевого бізнеса кормить не тільки одного підприємця, а й цілі родини і цілі маленткі міста такі як Дубно. Вони створять 50-70 робочих місць,так це добре, але скільки може магазинів закритися, невитримавши конкуренцію токого гіганта, а це не просто підприємці, а це цілі родони, це Ваші, можливо, друзі, сусіди, колеги по роботі, родичі і т.д. Епіцентр пропонує великій вибвр товарів, це так, але подивіться які там ціни, і яка якість половини цих товарів, сам дещо купував в свій час, сказав: “Більш не буду!”. У звзяку з збіднінням народу, вони пропонують товари самої низької якості, багато китайского, купленого за грвню умовно, а продають за десять. Економіка меркантилізму ніколи не привела і не приведе до успіху і процвітання. Нам потрібно шукати інвесторів в місто, які будуть робити виробництво, а не тогівлю, купити зажди втигнемо, аби було за що. У нас з міста втікає молодь! Ви тільки задумайтесь, у нас ні стадіона нормального, ні спортшколи, ні кінотеатра, ні басейна, а будують те, що зовсів глобально не потрібно для міста. Не потрібно жити сьогоднішнім, бо Ви купите відро фарби, може на 10 гривень дешевше, може підкреслюю, а треба жити перспективою в майбутнє міста, майбутнє нас і наших дітей. Повірте, був у Європі, бачав ще більші гіпермаркети, ніж Епіцентр, так вони є, але там люди вже від тієї глобалізаціїї плачуть, бо малому бізнесу прийшов кінець, а це основа економіки. Коли молода людина-підприємоць може щось робити, створювати, заробляти на сімю, а не стояти з протянутою рукою на біржі праці – це успіх країни. Подумайте, подумайте зараз, бо потім буде пізно. Дякую!

  2. Andrii сказав:

    Погоджуюсь з попереднім коментарем. Також цікавить питання, чому саме на вул. Грушевсьокого буде будівництво? Невже в місті немає більше території для гіпермаркета? У всіх містах такі гіпермаркети будують на окраїнах. У нас, доречі, є такі території що, передбачені генеральним планом міста для будівництва такого типу. Дивлячись на стан доріг по місту, думається що буде зними, якщо ще будуть їздити кожного дня вантажні фури по центральній жиловій вулиці? Тим більше, що в тому районі школи, дитсадок, поліклініка. Міська влада, що дає дозвіл на будівницвто не думає, які наслідки від епіцентру будуть у майбутньому для міста і його громади. Для них головне набити собі кармани, а шо потім буде – байдуже, хоть потоп!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.