Дубно зустріло ще одного патріота

прощанняДубно зустріло та попрощалось із загиблим Героєм, справжнім патріотом Батьківщини

І знову прощання з героєм, і знову сльози…Минуло лише два тижні як Дубно попрощалось із загиблим в зоні проведення АТО героєм-земляком Романовичем Олегом…Знову дубенчани зустрічають тіло мертвого Героя, справжнього патріота Напрієнка Дмитра Віталійовича. Рік тому Дмитро пішов захищати Україну добровольцем. Йому лише 24, а він уже Герой.

Корінний дубенчанин Дмитро Напрієнко, навчався Дубенському НВК «школа-гімназія». Після закінчення нашого педагогічного коледжу, продовжив навчання в Кременецькій обласній гуманітарно-педагогічній академії ім. Тараса Шевченка, на гуманітарному факультеті, кафедрі англійської філології.

Сьогодні, 4 грудня, у Дубно привезли тіло молодого снайпера. На майдані Незалежності знову зібрались велика кількість людей, що прийшли попрощатись із загиблим героєм. В жодному випадку не можна назвати випадковістю те, що помітили багато присутніх – чисте небо, сонячна тепла погода. І військовий побратим, і друг дитинства, і класний керівник говорили про те яким добрим був Дмитро.

Ще у дев’ятому класі герой-земляк переймався відсутністю притулку для бездомних тварин, де він готовий був бути волонтером. Як сказав про героя-земляка журналіст газети «Дзеркало плюс», Сергій Добровольський: «…він шукав себе і знайшов. Він знав англійську і міг поїхати за кордон заробляти гроші, проте пішов на війну..».

Із сльозами на очах прощались із загиблим Дмитром дубенчани. Додому Дмитра Напрієнка пронесли на руках живим коридором, де люди схиляли голови та ставали на коліна.

Інформаційний портал м. Дубно нагадує, що ховатимуть героя-земляка завтра, 5 грудня 2015 року. Розпочнеться похорон о 12.00 в домі загиблого за адресою вул. Безіменна, 5. Крім цього, 4-5 грудня у Дубні – Дні жалоби, які оголошено з метою вшанування пам’яті Дмитра Напрієнка та всіх військовослужбовців-учасників антитерористичної операції, які загинули, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, мирних жителів, що стали жертвами терористів на сході України.

Інформаційний портал м. Дубно співчуває батькам та бабусям загиблого Героя з приводу втрати єдиного сина. Герої не вмирають.







(32)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.