DUBNO SUP RACE: веслувальники відкрили сезон

У Дубні змагались веслувальники (фото)
У теплий літній недільний день, 23 червня, близько двадцяти прихильників веслування зібрались, щоб відкрити сезон цього доволі нового в Україні виду спорту. У змаганнях могли взяти участь всі охочі, попри рівень підготовки. Серед учасників були майстри спорту міжнародного класу, майстри спорту України, учасники чемпіонатів світу та Європи з веслування на байдарках і каное та веслування на човнах «Дракон».

Поки спортсмени готувалися до заїздів глядачі могли ознайомитись з SUPами на березі, а також послухати запальну музику та підтримувати святкову атмосферу змагань. Спортсмени долали дистанції 200 м (спринт) та 400 м (з поворотом). Змагатись було важко та учасники вдавались до деяких помилок під час проходження дистанцій, але як і в кожних змаганнях визначились переможці та призери.

Отже, за підсумками двох дистанцій перемоги здобули Володимир Сидорчук, Василь Осійчук, Богдан Кучмей та Віталій Лахита.

Організатори висловлюють подяку майстру спорту міжнародного класу, учаснику Олімпійських ігор 2008 року з веслування байдарках і каное Петру Круку за допомогу в придбанні новеньких комплектів SUP бордів для веслувального клубу «ГЕТЬМАН». Це дає змогу рухатися у ногу з часом, підтримувати і розвивати світові тенденції та веслування в цілому!

(116)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.