Субота , 20 Жовтень 2018Home » Мiсто » Дубно ділилось досвідом з надання адміністративних послуг

Дубно ділилось досвідом з надання адміністративних послуг

Працівники понад 10 ЦНАПів України вивчали роботу ЦНАПу у Дубні
У Центрі надання адміністративних послуг Дубенської міської ради 12 грудня Асоціація міст України в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС) провела засідання секції з питань адміністративних послуг, що об’єднало керівників міських центрів надання адміністративних послуг. На зустрічі були присутні: директор Центрального офісу впровадження децентралізації реформи Асоціації міст України Володимир Мягкоход, виконавчий директор Рівненського РВ АМУ Тетяна Грещук, керівники ЦНАПів з Харкова, Сум, Ужгорода, Донецька, Києва, Маріуполя, Рівного та інших регіонів України (всього 27 осіб).
Зустрічали гостей міський голова Василь Антонюк, заступник міського голови Ольга Ляшенко, секретар ради Віктор Недашковський, керуюча справами, секретар виконкому Олена Олійник, начальник відділу ЦНАП Вікторія Хорупанська.
Учасників зустрічі було ознайомлено з роботою ЦНАП м. Дубно, з перспективами його розвитку, обговорювалися актуальні питання у діяльності центрів надання адміністративних послуг.
В рамках зустрічі учасники засідання ознайомилися з нашим містом, з його історичною та економічною сторонами, відвідали Дубенський замок, ознайомилися з  найкращою продукцією підприємств міста ПАТ «Дубномолоко» та ПП «Аметист Плюс». Як зазначають на сайті Дубенської міськради, учасники семінару залишились задоволені, а місто Дубно заявило про себе, як про місто, якому є чим пишатись та ділитись досвідом з іншими містами України.

(255)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Дубно ділилось досвідом з надання адміністративних послуг Reviewed by on . Працівники понад 10 ЦНАПів України вивчали роботу ЦНАПу у Дубні У Центрі надання адміністративних послуг Дубенської міської ради 12 грудня Асоціація міст Україн Працівники понад 10 ЦНАПів України вивчали роботу ЦНАПу у Дубні У Центрі надання адміністративних послуг Дубенської міської ради 12 грудня Асоціація міст Україн Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.