Неділя , 24 Червень 2018Home » Мiсто » Дубенщина зустріла свого Чемпіона Європи (фото)

Дубенщина зустріла свого Чемпіона Європи (фото)

Спортсмен Микола Синюк повернувся з чемпіонату Європи
На годиннику за 5 хвилин північ, залізнична станція м. Дубно, 17 вагон – Дубенщина зустрічає свого срібного Чемпіона Миколу Синюка. Спортсмен виборов 2 місце в класі КL2 на дистанції 200 метрів на чемпіонаті Європи з параканое. Нагадаємо, що проходили змагання 15-16 липня в місті Пловдив (Болгарія).

Більше 12 годин в дорозі і ось він на рідній землі приймає привітання від першого заступника голови Дубенської РДА Володимира Іщука, секретаря міської ради Віктора Недашковського, тренера Леоніда Камлочука та рідних.

Втомлений, але радісний Микола показує нагороду та розповідає, що до перемоги йшов роками та прикладав чимало зусиль.

Інформаційний портал м. Дубно щиро вітає Миколу Синюка з цією нагородою та зичить життєвої наснаги, успіхів, підкорення нових вершин.

(160)

Дубенщина зустріла свого Чемпіона Європи (фото) Reviewed by on . Спортсмен Микола Синюк повернувся з чемпіонату Європи На годиннику за 5 хвилин північ, залізнична станція м. Дубно, 17 вагон – Дубенщина зустрічає свого срібног Спортсмен Микола Синюк повернувся з чемпіонату Європи На годиннику за 5 хвилин північ, залізнична станція м. Дубно, 17 вагон – Дубенщина зустрічає свого срібног Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.