Середа , 17 Жовтень 2018Home » Мiсто » Дубенчани – серед найспортивніших сімей Рівненщини

Дубенчани – серед найспортивніших сімей Рівненщини

Команда дубенчан здобула 2 місце
Найспортивнішу сім’ю Рівненської області визначили 10 червня. У Костополі на території стадіону «Колос» відбувся суперфінал восьмого сезону обласної спортивної гри «Сімейні перегони. ОТГ».
Цього року прямі путівки сюди зуміли вибороти одразу 9 сімей з різних міст, районів та об’єднаних територіальних громад області. Всі вони вже перемагали на попередніх етапах, а дехто навіть мав досвід виступів в минулих суперфіналах.
Команда у складі Дмитра та Романа Богданів, Валентини та Ангеліни Кучмей, яка представляла місто Дубно, продемонструвала відмінні результати та здобула почесне друге місце.
Після закінчення всіх етапів змагань організатори вручили переможцям і призерам цінні нагороди, а всім командам дісталися пам’ятні сувеніри на згадку про участь у таких змаганнях.

За матеріалами: Дубенська міська рада

(153)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Дубенчани – серед найспортивніших сімей Рівненщини Reviewed by on . Команда дубенчан здобула 2 місце Найспортивнішу сім’ю Рівненської області визначили 10 червня. У Костополі на території стадіону «Колос» відбувся суперфінал вос Команда дубенчан здобула 2 місце Найспортивнішу сім’ю Рівненської області визначили 10 червня. У Костополі на території стадіону «Колос» відбувся суперфінал вос Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.