Дубенчани обирають туристичний бренд

У Дубні стартувало голосування за кращий варіант туристичного бренду
Цьогоріч у липні дубенчанка Ірина Домбровська перемогла у конкурсі соціальних проектів та здобула кошти на реалізацію своєї ідеї. Працівник відділу культури і туризму запропонувала зробити туристичний бренд, що сприятиме створенню позитивного туристичного іміджу, промоції культурного, економічного, наукового та соціального потенціалу міста і використовуватиметься в рекламних, промоційних та інших заходах. Після чого наприкінці серпня оголосили конкурс. І протягом місяця до 22 вересня охочі подавали свої варіанти логотипу міста. За участь у конкурсі та 10 тисяч гривень вирішили поборотись 7 учасників, роботи яких сьогодні, 24 вересня, оцінила конкурсна комісія. 10 членів журі, а це працівники заповідника, школи мистецтв та здебільшого відділів і управлінь міськради, обрали три кращі варіанти. Після чого дубенчани мають голосувати онлайн і вибрати один найкращий варіант, який і слугуватиме візитівкою Дубна. Та не всі члени журі вважали, що мешканці міста можуть визначити його, так як не є експертами або ж через те, що голосування в Інтернеті. Присутній на засіданні комісії один з авторів пропонував зробити так, як це було в Рівному – представити роботи у друкованому варіанті і голосувати в паперовому варіанті. Але дійшли згоди, що найкращий варіант з трьох визначать онлайн-голосуванням, повідомляє Інформаційний портал м. Дубно.
У паперовому та електронному варіанті конкурсна комісія розглянула без зазначення авторства більше 10 варіантів майбутнього бренду, оскільки один з конкурсантів подав кілька робіт. Думки журі розходились. Кращі варіанти максимально могли набрати 70 балів. В результаті сумування виставлених оцінок журі третє місце – 488 балів – посіла робота під номером 6 4 учасника.

Друге місце з 589 балами від конкурсної комісії посів варіант 5 конкурсанта.

А от перше місце у 631 бал виборола робота конкурсанта №7.

Який з варіантів достойний стати туристичним брендом Дубна – можете обрати і Ви. Варто лише перейти за посиланням.
Переможець конкурсу отримає грошову винагороду.

(235)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

1 Response

  1. Вересень 26, 2018

    […] конкурсу, отримає 10 тисяч гривень. Нагадаємо, що варіанти конкурсантів набрали різну кількість балів у журі, але на […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.