Неділя , 24 Червень 2018Home » Мiсто » Дубенчани, долучаймось до акції

Дубенчани, долучаймось до акції

година земліУ березні проведуть всесвітню акцію «Година землі 2016», до якої можуть долучитись всі бажаючі, в тому числі дубенчани

У суботу, 19 березня 2016 року, о 20:30 люди у всьому світі вимкнуть світло на одну годину, Годину землі, щоб показати необхідність об’єднаних дій для боротьби зі зміною клімату.

Мета акції – привернути увагу до проблеми зміни клімату, а саме вимкнути світло на одну годину, щоб показати необхідність об’єднаних дій із людьми зі всього світу для боротьби зі зміною клімату.

Минулого року Година Землі перетворилася в найбільший в світі природоохоронний рух – до акції приєдналися більше 7000 міст у 172 країнах по всьому світі. До кампанії в Україні долучились більше 55 міст та містечок, у тому числі Київ, Одеса, Львів і Чернівці. Окрім символічного вимкнення світла на годину, цьогорічна кампанія робить наголос на необхідності та безумовній користі щоденних дій кожного в сфері енергозбереження, ощадливого використання енергоресурсів тощо.

Тож долучаймося до кампанії «Година землі 2016».

За матеріалами: Дубенська РДА

(66)

Дубенчани, долучаймось до акції Reviewed by on . У березні проведуть всесвітню акцію «Година землі 2016», до якої можуть долучитись всі бажаючі, в тому числі дубенчани У суботу, 19 березня 2016 року, о 20:30 л У березні проведуть всесвітню акцію «Година землі 2016», до якої можуть долучитись всі бажаючі, в тому числі дубенчани У суботу, 19 березня 2016 року, о 20:30 л Rating: 0

Коментарі (1)

 • ntnzyjxrf

  Щорічно у передостанню суботу березня у всьому світі відзначають Годину Землі. Ця акція заохочує сотні мільйонів людей по всьому світі щось змінити у своєму житті заради Планети.
  Волонтери екологічного проекту «Рідне місто» соціальної програми «Дубенський коледж РДГУ – дубенчанам» щороку долучаються до акції та закликають приєднатися й жителів нашого міста.
  Сьогодні о 20.30 на майдані Незалежності волонтери із свічок виклали символ Години Землі, насамперед, символ єдності зі світовою спільнотою у бажанні захистити природу. І надалі долучатимуться до міжнародної «Естафети добрих справ».
  Вмикай свою силу!
  Цимбалюк Т.В., керівник екологічного проекту «Рідне місто»

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.