понеділок , 19 Лютий 2018Home » Мiсто » Дубенчани, долучаймось до акції

Дубенчани, долучаймось до акції

година земліУ березні проведуть всесвітню акцію «Година землі 2016», до якої можуть долучитись всі бажаючі, в тому числі дубенчани

У суботу, 19 березня 2016 року, о 20:30 люди у всьому світі вимкнуть світло на одну годину, Годину землі, щоб показати необхідність об’єднаних дій для боротьби зі зміною клімату.

Мета акції – привернути увагу до проблеми зміни клімату, а саме вимкнути світло на одну годину, щоб показати необхідність об’єднаних дій із людьми зі всього світу для боротьби зі зміною клімату.

Минулого року Година Землі перетворилася в найбільший в світі природоохоронний рух – до акції приєдналися більше 7000 міст у 172 країнах по всьому світі. До кампанії в Україні долучились більше 55 міст та містечок, у тому числі Київ, Одеса, Львів і Чернівці. Окрім символічного вимкнення світла на годину, цьогорічна кампанія робить наголос на необхідності та безумовній користі щоденних дій кожного в сфері енергозбереження, ощадливого використання енергоресурсів тощо.

Тож долучаймося до кампанії «Година землі 2016».

За матеріалами: Дубенська РДА

(60)

Дубенчани, долучаймось до акції Reviewed by on . У березні проведуть всесвітню акцію «Година землі 2016», до якої можуть долучитись всі бажаючі, в тому числі дубенчани У суботу, 19 березня 2016 року, о 20:30 л У березні проведуть всесвітню акцію «Година землі 2016», до якої можуть долучитись всі бажаючі, в тому числі дубенчани У суботу, 19 березня 2016 року, о 20:30 л Rating: 0

Коментарі (1)

 • ntnzyjxrf

  Щорічно у передостанню суботу березня у всьому світі відзначають Годину Землі. Ця акція заохочує сотні мільйонів людей по всьому світі щось змінити у своєму житті заради Планети.
  Волонтери екологічного проекту «Рідне місто» соціальної програми «Дубенський коледж РДГУ – дубенчанам» щороку долучаються до акції та закликають приєднатися й жителів нашого міста.
  Сьогодні о 20.30 на майдані Незалежності волонтери із свічок виклали символ Години Землі, насамперед, символ єдності зі світовою спільнотою у бажанні захистити природу. І надалі долучатимуться до міжнародної «Естафети добрих справ».
  Вмикай свою силу!
  Цимбалюк Т.В., керівник екологічного проекту «Рідне місто»

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top