Дубенчан запитують як назвати нові вулиці

У Дубні стартувало громадське обговорення найменування нових вулиць в районі вулиць Львівська-Ігоря Свєшнікова-Берестецька
У зв’язку з розробленням проекту детального планування території в м. Дубно в районі вулиць Львівська–Ігоря Свєшнікова–Берестецька та проведенням процедури громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у вищезазначеному проекті містобудівної документації Дубенська міська рада пропонує мешканцям міста долучитися до громадського обговорення з приводу найменування нових вулиць вказаного мікрорайону міста.
Громадське обговорення відбувається відповідно до Положення про порядок найменування та перейменування вулиць, провулків, площ, скверів та інших об’єктів на території м. Дубно, затвердженого рішенням міської ради від 01 березня 2016 року №352.
Строк проведення громадського обговорення триватиме з 01 лютого до 01 квітня 2018 року. Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються до міської ради у письмовій формі чи електронною поштою з зазначенням прізвища, імені, по-батькові та адреси особи, яка їх подає до 01 березня 2018 року.
Ознайомитись з проектом детального планування території в м. Дубно в районі вулиць Львівська-Ігоря Свєшнікова-Берестецька можна в управлінні архітектури, будівництва та земельних питань Дубенської міської ради.
Пропозиції (зауваження) слід надсилати на електронну адресу: rada@dubno-adm.rv.ua або у письмовій формі на адресу:  вул. Замкова, 4, м. Дубно, Рівненська обл. 35603.
Консультації з питання, що винесене на громадське обговорення, можна отримати за тел.(03656)3-22-00.
Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються та не розглядаються.
Після завершення громадського обговорення його результати будуть оприлюднені на офіційній інтернет-сторінці Дубенської міської ради за адресою: http://www.dubno-adm.rv.ua

(195)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.