Друзі загиблого героя-земляка просять допомоги

напрієнкоДрузі загиблого дубенчанина просять допомоги

У п’ятницю, 4 грудня, Дубно зустріло ще одного свого Героя, Дмитра Напрієнка. У суботу загиблого поховали…Проте є те, що не дозволяє заспокоїтись друзям хлопця, а саме висновок про смерть. Друзі Дмитра Напрієнка не погоджуються з ним, не вірять, що герой міг сам застрелитись. А тому вони просять допомоги.

Про це у соціальній мережі Facebook написала Kateryna Brostovska.

«Сталася біда – 1 грудня під Красногорівкою Донецької області, загинув мій друг Напрієнко Дмитро. Обставини смерті невідомі, вірніше (якщо вірити заключенню, то Дмитро – застрелився). Він був кулеметником, а декілька тижнів тому став снайпером мотопіхотного взводу І мотопіхотної роти в/ч пп В0116 (БТрО «Волинь»).

Поспішний та необґрунтований висновок експертизи, відсутність будь-яких чітких пояснень із боку військового керівництва – змушують сумніватися у причині смерті Дмитра. Всі ті, хто знав героя не вірять, що це правда. Діма шаленів від війни, від ризику. Йому припадали до душі спартанські армійські умови. Любив засинати на землі, дивлячись на чисте зоряне небо, а не в бліндажах, як інші. Мав загострене відчуття справедливості, обурювався, якщо хтось поводився негідно. Він так любив Життя, що навіть не мав своїх сторінок у жодній із соцмереж.

Прошу вас, якщо ви знаєте, як допомогти, маєте: знайомих які стикалися із схожою проблемою; зв’язок із журналістами у районі міста Красногорівка, або хтось із ваших знайомих проходить службу у в/ч пп В0116 (БТрО «Волинь») – ДОПОМОЖІТЬ!!!

Нехай душа Героя спочине з миром!»

(127)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.