Дотримуйтесь правил безпеки експлуатації твердопаливних котлів!

Мешканцям Дубенщини важливо дотримуватися правил безпеки нагрівальної техніки
Масове використання котельного обладнання, що працює на твердому паливі, ставить перед власниками приватних будинків особливі вимоги.
Незважаючи на технічний прогрес, що дозволив довести сучасні твердопаливні опалювальні прилади до досконалості, робота подібного обладнання несе в собі певну небезпеку. Збої в роботі, порушення умов експлуатації опалювальної техніки можуть стати причинами виходу обладнання з ладу в розпал опалювального сезону. У гіршому випадку, виникнення позаштатних ситуацій з працюючим агрегатом може обернутися серйозними травмами для мешканців будинку, збитком житловим будівлям.
В цьому аспекті одним з найважливіших умов безпечної експлуатації стане захист твердопаливного котла від перегріву. Точне дотримання правил безпеки експлуатації нагрівальної техніки, наявність дієздатної автоматики та приладів контролю, дозволять забезпечити вам необхідний захист від непередбачених ситуацій.
Найбезпечнішими у експлуатації є системи з природною циркуляцією теплоносія. У системах з примусовою циркуляцією теплоносія ризик виникнення аварійних ситуацій зростає, особливо під час несприятливих погодних умов, коли можливе аварійне відключення електроенергії. При системі примусової циркуляції теплоносія, раптове відключення електроенергії призводить до вимкнення циркуляційного насосу, що в свою чергу призводить до перегріву котла та створюється надлишковий тиск в системі. Найпопулярніший метод захисту котла від перегріву при раптових відключеннях електрики – це використання блоків безперебійного живлення або електричних генераторів, встановлення яких є запорукою безаварійної роботи теплового обладнання з системою примусової циркуляції теплоносія.
Не нехтуйте правилами безпеки та цінуйте власне життя.
За матеріалами: Дубенська РДА

(45)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.