Понеділок , 22 Жовтень 2018Home » Мiсто » Дороги утримуватиме не автодор, а обласні адміністрації

Дороги утримуватиме не автодор, а обласні адміністрації

Децентралізація доріг торкнеться Рівненщини з нового року
З 1 січня 2018 року дороги місцевого значення змінять балансоутримувача. Замість Укравтодору ними будуть опікуватися облдержадміністрації. Децентралізація доріг триває, повідомляє Служба автомобільних доріг у Facebook. Фінансування на ремонти та утримання таких шляхів надходитиме з Дорожнього фонду, який запрацює з початку 2018 року.
Розподіл коштів по областях буде пропорційний протяжності доріг, які знаходяться на балансі ОДА. Тобто скільки кілометрів доріг буде на балансі, стільки надійде і коштів. За попередніми розрахунками 320 мільйонів гривень надійде до Рівненської області для ремонту 3142,3 км місцевих доріг.

 

(161)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Дороги утримуватиме не автодор, а обласні адміністрації Reviewed by on . Децентралізація доріг торкнеться Рівненщини з нового року З 1 січня 2018 року дороги місцевого значення змінять балансоутримувача. Замість Укравтодору ними буду Децентралізація доріг торкнеться Рівненщини з нового року З 1 січня 2018 року дороги місцевого значення змінять балансоутримувача. Замість Укравтодору ними буду Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.