Доля кожної дитини повинна бути на контролі суспільства

Структури району домовилися про співпрацю під час з роботи з дітьми та батьками
Служба у справах дітей райдержадміністрації провела спільну нараду з представниками правоохоронних органів та Дубенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, повідомили у Дубенській РДА.
15 квітня провела чергову спільну нараду служба у справах дітей Дубенської РДА з працівниками поліції та Дубенським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Захист прав та законних інтересів дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинились у складних життєвих обставинах – головні питання, які були розглянуті на нараді.
На постійній основі в районі проводяться профілактичні рейди по родинах, які опинились у складних життєвих обставинах та перебувають на обліку служби у справах дітей, перевіряються умови проживання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також дітей, які усиновлені громадянами України. За результатами перевірок протягом 2019 року 35 батьків були притягнуті до адміністративної відповідальності за ст. 184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Крім того, з усіма батьками проведені профілактичні бесіди та вони попереджені про відповідальність за ухилення від виконання батьківських обов’язків.
Також було акцентовано увагу на тому, що сьогодні надто актуальною виступає проблема зростання правопорушень серед молоді. Тому в цій справі особливе місце займає профілактична робота.
В кінці заходу присутні домовились про подальшу співпрацю, а саме: про підтримання тісного зв’язку служби у справах дітей райдержадміністрації, працівників поліції та Дубенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з навчальними закладами району, проведення правовиховної роботи з дітьми та батьками.

(30)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.