До Дня запобігання самогубства поліцейські спілкувались з учнями

Поліцейські провели профілактичні бесіди з маленькими дубенчанами
«Посміхнись життю, ти йому подобаєшся!» – профілактичну акцію під такою назвою провели з дубенськими школярами НВК «ДНЗ-ЗНЗ» працівники ювенальної превенції з нагоди Всесвітнього дня запобігання самогубствам.
Разом з поліцейськими ідею цінності людського життя дітлахи висловлювали за допомогою барвистих позитивних написів і різнокольорових малюнків.

Учням пояснили, що найвища цінність кожного з нас – це наше життя. І будь-яка проблема, навіть найсерйозніша, має свої шляхи вирішення. Дітям порадили не закриватися у собі та розповідати про свої переживання батькам, друзям чи вчителям.
«Ми є вашими друзями та партнерами. Наше основне завдання – допомогти вам вирости успішними, самодостатніми, і, найголовніше, законослухняними громадянами. Ми завжди готові підставити вам своє плече в будь-яких проблемах», – звернулася до учнів старший інспектор ювенальної превенції Дубенського відділу поліції Мирослава Вжос.

Поліцейські закликали учнів бути уважними один до одного, зважати на почуття оточення та приходити на допомогу тим, хто цього потребує. А в разі виникнення загрозливих ситуацій з боку однолітків чи інших осіб, відразу повідомляти про це дорослим та поліцейським.

 

(19)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.