Дітям з особливими освітніми потребами надаватимуть послуги в ще одному центрі

На Дубенщині запрацював ще один інклюзивно-ресурсний центр
Інклюзивно-ресурсний центр знаходиться у приміщенні районного управління освіти та має 3 окремі кабінети і зал для очікування. Заклад забезпечений мультимедійною і комп’ютерною технікою, дитячими меблями, дидактичними та наочними матеріалами. Головним надбанням є те, що в ІРЦ працює система відеонагляду, завдяки якій батьки мають змогу спостерігати за комплексною оцінкою та заняттями.

Варто зазначити, що громада Дубенщини відповідально та з розумінням виконала зобов’язання Меморандуму про співпрацю, який було підписано між головою Рівненської ОДА Олексієм Муляренком та головами місцевих рад щодо впровадження інклюзії.
Відтак, діти з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років можуть отримувати корекційно-розвиткові послуги та комплексну психолого-педагогічного оцінку розвитку.

«Дубно є не лише першопрохідцями, а й активістами у впроваджені інклюзивної освіти. Хочу відзначити тих, хто активно долучився до організації процесу на місцях, адже держава з свого боку дає необхідну фінансову підтримку», − зазначила заступник начальника управління освіти і науки РОДА Ольга Ладюк.

«Мабуть, цей інклюзивно-ресурсний центр дозволить батькам трішечки по-іншому подивитися на їхню проблему, бо не всі хочуть визнавати ситуацію і не завжди відправляють своїх діток у спеціальні заклади», − зауважив голова Дубенської районної адміністрації Юрій Парфенюк.
Всю інформацію про Дубенський районний інклюзивно-ресурсний центр можна отримати на їхньому сайті за адресою chornousrpmpk.jimdo.com, повідомляють у Дубенській РДА.

(81)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.