Державний історико-культурний заповідник відсвяткував ювілей (фото)

З 25-тою річницею заснування заповідник вітали гості з усієї України та близького зарубіжжя
Державний історико-культурний заповідник м. Дубно 15 червня відсвяткував ювілей – 25 років з дня його заснування. Привітати установу завітали священики, голови міста, району, професура, воїни ООС, представники обласної адміністрації та Консульства Польщі в Луцьку, Малопольські улани, духовенство, представники музеїв з усієї України та багато інших поважних гостей.

Урочиста частина заходу розпочалася українським та польським гімнами та вітальними словами Архієпископа Іларіона:
«Сьогодні ми святкуємо 25 років створення надзвичайно важливого закладу, який на сьогодні став дуже дорогоцінною перлиною, яка приваблює, запрошує, а кожен відвідувач замку виходить із нього з позитивними почуттями. Я бажаю вам і надалі добре трудитися, щоб всі проекти, які ви будете започатковувати завжди закінчувалися успіхом», – привітав заповідник владика та вручив подарунок – ікону Божої Матері.

Привітати Державний історико-культурний заповідник приїхали із Запоріжжя ветерани АТО, які завітали в цей заклад вперше, але довгий час з ним співпрацювали та вручили подяку директору заповідника Леоніду Кічатому за плідну працю в збереженні та відтворенні історичної пам’яті українського народу.

Також завітали на свято добровольці ОТГ «Волинь» Дубенщини на чолі із керівником Валентиною Сіньковською. Всі воїни отримали сувеніри на згадку про заповідник та про Дубенщину.

«Історико-культурна спадщина – це надбання не лише держави чи народу, а й всіх прийдешніх поколінь. Заповідник, на нашу думку, прикладає всіх зусиль, щоб цю спадщину зберегти, створити позитивний імідж України та патріотичний настрій населення» – від Рівненської ОДА привітав заклад начальник Відділу охорони історико-культурної спадщини Юрій Калітинський та вручив грамоти заслуженим працівникам замку.

До привітань долучилися очільники району – Юрій Парфенюк, Олександр Козак, а також мер Дубна.

«Я стояв в тих витоках, в тих початках, коли формувався закон про створення історико-культурного заповідника. Сьогодні – це потужний здоровий колектив на чолі з директором, який готовий робити перетворення. Я бажаю вашому колективу гарних справ та звершень. Наше місто дуже цінує вас» – привітав заклад Василь Антонюк, який також вручив вітальну адресу заповіднику та грамоту охоронцю Миколі Васильовичу із подарунком для всіх нічних сторожів.

В адресу Державного історико-культурного заповідника звучало безліч вітальних слів від побратимів із Польщі та від Генерального консульства Польщі в Луцьку, які висловлювали щиру вдячність за участь у всіх спільно проведених проектах.

Заповідник у цей святковий день не лише сам приймав вітання та нагороди, а й сам вручав подяки за всебічну підтримку та допомогу. Не забув привітати з ювілеєм керівник закладу і ветеранів, які багато років пропрацювали на благо заповідника та навчали своїх наступників.

Особливим подарунком для працівників замку та гостей свята став концерт від особливих гостей з Кременця – Народного аматорського симфонічного оркестру.

(179)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.