Демонтують рекламу по місту

А на кладовищі буде доглядач – рішення дубенського виконкому
Зовнішня реклама у місті стала предметом обговорення на останньому засіданні виконавчого комітету Дубенської міськради 17 квітня. У Дубні вирішили навести порядок із незаконно встановленими конструкціями та демонтувати їх. Для цього місто оглянули заздалегідь та склали інвентаризаційну відомість, згідно з якою 39 об’єктів реклами мають демонтувати. Всі вони встановлені без дозволу, що суперечить Правилам розміщення зовнішньої реклами в Дубні. Не оминули увагою навіть ті конструкції, які розташовані на приватній території. Після спливу 15 днів з дати оприлюднення рішення Дубноводоканал має провести демонтаж зовнішньої реклами, причому повідомляти управління архітектури, будівництва та земельних питань про демонтовані конструкції з фотофіксаціями місця розташування до і після.

Цьогоріч у Дубні планують оздоровити та забезпечити відпочинком близько тисячі дітей, про що розповіла начальник відділу молоді, фізкультури та спорту Ольга Кобилянська. В основному це будуть діти соціально незахищених категорій та талановиті діти. Близько 800 відпочиватимуть у пришкільних таборах, решта у таборах обласного значення «Електронік», «Країна мрій», «Берізка». На путівки з міського бюджету треба 90 тисяч гривень, 140 тисяч дасть область. Також члени виконкому звернули увагу на недостатню кількістю медичних працівників у навчальних закладах.

Слухати про роботу управління житлово-комунального господарства з питань благоустрою та озеленення міських територій особливо не хотіли, вирішили зразу перейти до проблем. Так, наприклад, Валерій Олійник поцікавився про скупчення відходів і непотребу на кладовищах. На що заступник начальника УЖКГ Василь Колядич сказав, що комунальники просто не встигали вивозити сміття та й аргументував затяжною зимою. За найкраще вирішили передбачити у міському бюджеті кошти на працівника, який буде доглядати за кладовищами. Коли ж запитали заступника начальника УЖКГ про штрафні санкції на порушників з благоустрою з’ясувалось, що працівники управління склали лише 17 протоколів і 17 приписів (попереджень), причому 15 спеціалістом Вікторією Чернягою, а лишень 2 відповідальним працівником Олегом Шведом. Але тут директор Державного історико-культурного заповідника Леонід Кічатий запропонував посадовцям міськради пройтись ровом біля замку. Мовляв місцеві жителі викидають відходи, а штрафувати їх – нікому, а тому керівник проситиме уповноважити 2 працівників заповідника можливістю накладення штрафів.

Чимало часу витратили засідателі на схвалення заходів з оптимізації теплового господарства. Йшлось про КП «Дубнокомуненергія», зокрема котельні та теплові мережі. Опалювальний сезон комунальне підприємство завершило з боргами в межах 17 мільйонів, при чому 10 з них несплачені державою за субсидіантів, були аварії на трасах, а тому тепловики прописали ряд заходів. Здебільшого вони стосуються використання альтернативного палива замість газу. Міський голова найбільше допитувався, що придумали у Дубнокомуненергії робити з котельнями на Грушевського, 170В, Грушевського, 141 та Грушевського, 105 та необхідною сумою для наступного сезону. За 1,5 млн. грн.. і власними силами працівники комунального підприємства запланували замінити мережі до ЗОШ № 6 та встановити твердопаливний котел KALVIS, а також керівник комуненергії Ігор Кошелюк пообіцяв заготовляти паливо, деревину для твердопаливних котлів.
В цілому на виконавчому комітеті було прийнято 50 рішень.

(341)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.