Делегація з Дубенщини переймала досвід на Чернівеччині

Делегація з Дубенщини переймала досвід розвитку громади за допомогою грантових проектів
17 липня, в рамках підписаної минулого року угоди про співробітництво між Дубенським районом та Глибоцьким районом Чернівецької області, делегація з Дубенської райдержадміністрації та Повчанської ОТГ на чолі з головою адміністрації Юрієм Парфенюком відвідала Глибоцьку об’єднану територіальну громаду.

Метою поїздки стало перейняття досвіду написання грантових проектів та розвитку громади на базі їх реалізації, в тому числі і проектів з транскордонного співробітництва.

Учасники делегації відвідали об’єкти соціально-економічної сфери громади, які були реалізовані на основі грантових проектів, зокрема дитячий садок та школу – будівництво якої було розпочато 2 роки тому, а цього року планується відкриття бджолиної ферми з апіфітотерапією, сироварні, спортивних об’єктів та закладів культури.

Одним із основних чинників також є тісна співпраця між районною адміністрацією, районною радою та об’єднаною громадою та ініціатива населення.

«Глибоцька ОТГ є яскравим прикладом успішного втілення ідеї розвитку за допомогою грантових коштів, адже об’єднавшись майже 3 роки тому вже змогла докорінно змінити життя свого населення» – відзначив Юрій Парфенюк.

(52)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.