П’ятниця , 25 Травень 2018Home » Країна » Чорнобильців оздоровлюють за новим порядком

Чорнобильців оздоровлюють за новим порядком

На Рівненщині постраждалих від Чорнобильської катастрофи І категорії, дітей з інвалідністю, набутою внаслідок аварії, та учасників АТО оздоровлюють за новим порядком
Тепер ці категорії громадян мають змогу самі обирати заклад, якому здійснюється перерахування щорічної фінансової підтримки. А у випадку більшої вартості путівки – доплачувати різницю.
Так, цьогоріч чорнобильці вже заключили 1229 тристоронніх договорів щодо надання послуг санаторно-оздоровчими закладами. А це складає 52 відсотки від загальної кількості людей, які подали заяви. Таким чином на лікування направили 1065 постраждалих, в тому числі 135 дітей з інвалідністю разом з одним із батьків, повідомляють у Рівненській ОДА.
Крім того, 72 договори на санаторно-курортне оздоровлення уклали учасники АТО, з них двоє – інваліди війни.
Серед закладів, які обирають – «Лісова пісня», «Пролісок» (Волинська область); «Шаян», «Карпати», «Сонячне Закарпаття», «Поляна» (Закарпатська область); «Бердянськ», «Кирилівка» (Запорізька область); «Черемош», «Перлина Прикарпаття», «Дністер», «Київ плюс», «Алмаз», «Кристал», «Трускавецькурорт», «Дніпро-Бескид», «Смерічка» (Львівська область); «Куяльник», «Південь-курорт-сервіс», «Орізонт» (Одеська область).
Загалом на обліку на оздоровлення в структурних підрозділах соцзахисту області перебувають 270 дітей-інвалідів, 2591 чорнобилець І категорії та 786 учасників АТО.

(243)

Чорнобильців оздоровлюють за новим порядком Reviewed by on . На Рівненщині постраждалих від Чорнобильської катастрофи І категорії, дітей з інвалідністю, набутою внаслідок аварії, та учасників АТО оздоровлюють за новим пор На Рівненщині постраждалих від Чорнобильської катастрофи І категорії, дітей з інвалідністю, набутою внаслідок аварії, та учасників АТО оздоровлюють за новим пор Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top