Чи заборонить влада торгівлю на вулиці?

Сесія Дубенської міськради: «Україночка» їде в Грузію, робота ринку, інклюзивний центр
На сесії 4 травня депутати Дубенської міської ради традиційно вносили зміни до бюджету міста. Серед пропозицій, які озвучила начальник фінансового управління Світлана Розмислович – 90 тис. грн. на путівки дітям з малозабезпечених сімей, 65 тис. грн. на придбання оргтехніки в Центр ПМСД та ще 100 тис. поліклініці за рахунок зменшення видатків на реконструкцію очисних споруд. До резервного фонду мали спрямувати 85 тис. грн., які лишились з харчування в школах, а з капітального ремонту прибудинкових територій 50 тис. грн. спрямувати на газонокосарки КП «Зелене господарство». Керівник танцювального колективу «Україночка» Любов Суліма та батьки просили в обранців допомогти 150 тис. грн. для поїздки дітей-танцівників у Грузію. Адже колектив, що носить звання «Народний», минулого року кілька разів займав перші місця у Києві і Львові, після чого їх запросили виступити за кордоном. У Грузію мають їхати 29 учасників колективу та 6 дорослих. Усі пропозиції міські обранці підтримали.
Чимало часу приділили депутати роботі КП «Ринок», на відміну від питання про роботу КП «ЦЖЕО» Житловик, яке прийняли без обговорень. Юрій Момотюк зауважив про торгівлю на асфальті, зокрема продаж сільськогосподарської продукції на вулиці Сурмичі:
«Люди торгують провіантом сільського господарства, який вирощують на приватних садибах, але це не відповідає ніяким нормам. Я розумію невдоволення населення такими рішеннями, але тоді коли ми відкриваємо гарні продуктові магазини такі служби, як санстанція і фітосанітарна служба ставлять дуже високі вимоги. Я вважаю, що торгівлю на проїжджій частині потрібно заборонити».
З чим погодитись не можливо, особливо, коли це стосується продажу молочної продукції. Але не раз уже правоохоронці, комунальники, керівники Ринку намагались боротись з продавцями сільськогосподарських продуктів, поки що – безуспішно.
«В мене пропозиція – все-таки підійти до людей і запропонувати їм нормальні умови торгівлі. Це жителі нашого району і те що вони торгують – нормально. Але дійсно, що продукти харчування такі, як сир, молоко з землі продавати категорично заборонено. Квіти – безумовно дозволити» – зазначив міський голова Василь Антонюк. Та доручив в.о. керівника запропонувати варіанти упорядкування торгівлі на вул. Сурмичі. Найбільше Миколу Пахая допитували депутати-підприємці, яких хвилювали питання пов’язані з їхньою діяльністю. Врешті проект рішення схвалили лише 17 обранців, а тому про роботу КП «Ринок» говоритимуть на наступній сесії.
І хоча в депутатів були питання та суперечності щодо створення Інклюзивно-ресурсного центру – закладу для дітей з особливими освітніми потребами у Дубні, його все ж таки створять. Керівник управління освіти Вадим Нетреба доповів, що заклад планують зробити у ЗОШ № 6, кошти на обладнання, а саме 180 тис. мають виділити на обласній сесії, а заробітну плату 7 працівникам фінансуватимуть з держбюджету. Та з вибором саме цього приміщення не погоджувались міський голова та деякі депутати, так як треба шукати кошти, аби Центр був доступний для особливих дітей. Пропонували влаштувати спеціалізований заклад в Дубенській школі-інтернаті або ж в Гімназії № 2 і навіть хотіли перенести розгляд питання на наступне засідання, але тоді б область не мала на що виділяти кошти. Зійшлись на тому, що установу створюють, затверджують статут, а потім внесуть зміни щодо місця розташування комунального закладу.
Окрім цього, обранці передали в оренду Головному управлінню Національної поліції в Рівненській області нежитлове приміщення на Семидубській, 2 – приміщення опорного пункту, де працюватимуть дільничні.
Після чого депутати більше 2 годин розглядали земельні питання.

(383)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.