Неділя , 19 Серпень 2018Home » Мiсто » Чемпіонат області з вільної боротьби – три золота, два срібла та три бронзи

Чемпіонат області з вільної боротьби – три золота, два срібла та три бронзи

Вихованці Дубенської районної ДЮСШ здобули медалі на обласних змаганнях
На початку жовтня 2017 року в смт. Рокитне відбувся чемпіонат області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат. Добре на цих змаганнях виступили юні борці Дубенщини, завоювавши три золоті, дві срібні та три бронзові нагороди.
Чемпіонами області стали: Михайло Токмаков (47 кг), Надеін Сергій (53 кг) та В’ячеслав Ціхоцький (66кг) – тренер Степан Ілюсь.

Срібними призерами стали: Тернюк Яна (57 кг) – тренер Світлана Фірсова- Кондратюк та Біляк Наталія (70кг) – тренер Степан Ілюсь). Бронзові нагороди завоювали Федюшко Іван (59 кг) – тренер Світлана Фірсова-Кондратюк, Вадим Бурлака (35 кг) та дебютант змагань Павлюк Назар (32 кг) – тренер Степан Ілюсь.

Президент Рівненської обласної

федерації вільної боротьби                                       Ілюсь І.С.

(154)

Чемпіонат області з вільної боротьби – три золота, два срібла та три бронзи Reviewed by on . Вихованці Дубенської районної ДЮСШ здобули медалі на обласних змаганнях На початку жовтня 2017 року в смт. Рокитне відбувся чемпіонат області з вільної боротьби Вихованці Дубенської районної ДЮСШ здобули медалі на обласних змаганнях На початку жовтня 2017 року в смт. Рокитне відбувся чемпіонат області з вільної боротьби Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.