Борці привезли 4 медалі із «Волинських тигрів»

Дубенські борці привезли медалі із Всеукраїнського турніру
19-20 травня в Шумську відбувся VI традиційний Всеукраїнський турнір з вільної боротьби «Волинські тигри» серед юнаків 2001 р.н. і молодших. В змаганнях прийняли участь найсильніші борці Західної України, загальною кількістю понад 100 учасників.
Успішно на цих змаганнях виступили юні борці Дубенщини, завоювавши дві срібні та дві бронзові нагороди. Кращим в нашій команді був восьмирічний Ілля Климчук (28кг) школа-сад № 4, який вигравши три сутички здобув срібну нагороду. Аналогічну медаль завоював учень ЗОШ № 3 Бурлака Вадим (32кг) – тренер Степан Ілюсь. Через серйозну травму не зміг поборотись за вищу нагороду учень ЗОШ№6 В’ячеслав Ціхоцький (59кг), в результаті бронзова нагорода – тренер Іван Ілюсь. Ще одну бронзову медаль завоював учень ЗОШ №3 Надеін Сергій (53кг) – тренер Степан Ілюсь.

Всі чемпіони та призери змагань були нагороджені кубками, медалями та грамотами.