Борці Дубенщини – чемпіони та призери Всеукраїнських змагань

юні борціЮні борці з Дубенщини – чемпіони та призери турніру «Волинські тигри»
13-14 травня 2016 року у м. Шумськ Тернопільської області відбувся традиційний Всеукраїнський юнацький турнір серед молодших юнаків «Волинські тигри». В змаганнях прийняли участь юні борці з західних областей України, загальною кількістю понад 120 учасників. Добре на цих змаганнях виступили вихованці районної спортивної школи та міського Будинку дітей та молоді, завоювавши одну золоту та дві срібні нагороди, пише Інформаційний портал м. Дубно.
Чемпіоном Всеукраїнських змагань став Вадим Бурлака (29кг) – Дубенська ЗОШ №3.
Срібні нагороди здобули: Михайло Токмаков (38кг) – Варковицька гімназія та Сергій Надеін (47кг) – Дубенська ЗОШ №3.
Успішним був дебют наймолодшого учасника змагань, семирічного Іллі Климчука, ( 26 кг) – ЗНЗ-ДНЗ №4, який, вигравши три сутички, в боротьбі за бронзову медаль, зайняв почесне четверте місце серед двадцяти учасників і був нагороджений організаторами змагань спеціальною грамотою та медаллю. Всі вони є вихованцями тренера Дубенської районної ДЮСШ Степана Ілюся.