Бібліотекарі влаштували свята та інформаційний калейдоскоп

У Дубні провели заходи до Дня української мови і писемності
З нагоди Дня української писемності та мови 7 листопада в міській центральній бібліотеці відбулось свято «Дзвени, величне наше слово!». На святковій зустрічі побували студенти Дубенського вищого художнього професійно-технічного училища. Пісні виконали Галина Мосійчук, Марина Пекарська та Олександр Кравчук. На святі були прочитані вірші Олександра Олеся, Павла Тичини, Ліни Костенко, Володимира Сосюри, вислови Панаса Мирного. Студентам нагадали про творців української писемності – Нестора Літописця, Кирила і Мефодія, класиків української літератури.
Свято «Мови нашої слова, наче музика жива» відбулося 7 листопада в Дубенській гімназії №2 для учнів 5-Б класу. Дітям бібліотекарі розповіли про людей, які започаткували та розвинули українську писемність та мову. Учні ознайомились із відеороликом «Цікаві факти про українську мову» та вирішували інтерактивні вправи на знання мови. Усім учням бібліотекарями були роздані патріотичні наліпки, повідомляють у Дубенській міській раді.
Інформаційний калейдоскоп «Киньте все, читайте нове!» був організований 7 листопада для учнів 8-А класу Дубенської гімназії №2. Діти ознайомились із новою літературою, яка є в міській дитячій бібліотеці. Шкільний бібліотекар розповіла учням про цілюще значення книги, про лікування читанням. Наприкінці учням були роздані закладки до книг та буклети із відомостями про міську дитячу бібліотеку.

(73)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.