Субота , 22 Вересень 2018Home » Мiсто » Безпеку пішоходам планують забезпечити кільцем

Безпеку пішоходам планують забезпечити кільцем

У Дубні завершують роботи з капітального ремонту перехрестя на «Базарчику»
У місті Дубно за проектом ПП «РІВНЕДОРПРОЕКТ» завершуються будівельні роботи з капітального ремонту перехрестя вулиці Семидубської з вулицями Мирогощанська, Сурмичі, Грушевського. Реалізація проекту дозволить модернізувати перехрестя, зробивши його відповідно до технічних та економічних стандартів, що вдосконалить транспортну та комунікаційну інфраструктуру міста Дубно. Як повідомляють у Дубенській міській раді, підняті напрямні острівці та звуження смуги в обох напрямках уповільнить рух транспорту на вході та виході з кільця, що забезпечить пішоходу безпечність переходу.

Загальна кошторисна вартість капітального ремонту перехрестя вулиці Семидубської з вулицями Мирогощанська, Сурмичі, Грушевського в місті Дубно становить 7 022 342, 00 гривень. Станом на 10.05.2018 профінансовано субвенцію з державного бюджету – 2 175 000,00 гривень ( використано в повному обсязі) та кошти місцевого бюджету – 2 628 897, 02 грн.

Роботи по капітальному ремонту перехрестя вулиці Семидубської з вулицями Мирогощанська, Сурмичі, Грушевського тривають.

(654)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Безпеку пішоходам планують забезпечити кільцем Reviewed by on . У Дубні завершують роботи з капітального ремонту перехрестя на «Базарчику» У місті Дубно за проектом ПП «РІВНЕДОРПРОЕКТ» завершуються будівельні роботи з капіта У Дубні завершують роботи з капітального ремонту перехрестя на «Базарчику» У місті Дубно за проектом ПП «РІВНЕДОРПРОЕКТ» завершуються будівельні роботи з капіта Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.