Баскетбольні баталії спартакіади міста серед школярів

basketbolni-bataliyiШколярі Дубна змагались за першість серед баскетбольних команд
Протягом кількох днів у спортивній залі загально-освітньої школи №6 точилися справжні баскетбольні баталії у рамках спартакіади міста серед школярів, присвяченої пам’яті М.Г. Бойчука. Команди показали красиву та захоплюючу гру, особливо запеклими були фінальні ігри.
Місця в турнірній таблиці серед юнаків розподілились наступним чином: І місце посіла команда Дубенської гімназії №2; ІІ місце виборола команда ЗОШ№ 7; ІІІ місце – у команди школи №3. Кращими гравцями за результатами гри стали Іван Міщук (Дубенська гімназія №2), Юрій Кондратик (ЗОШ №7), Владислав Стремоухов (ЗОШ №3). У конкурсі серед юнаків «Трьохочковий кидок» перемогу здобув Іван Міщук.
Місця в турнірній таблиці серед дівчат розподілились наступним чином: І місце посіла команда Дубенської гімназії №2; ІІ місце виборола команда ЗОШ№ 7; ІІІ місце – у команди ЗОШ №6. Кращі гравці – Тетяна Грабовська (Дубенська гімназія №2), Віта Боричевська (ЗОШ №7), Богдана Лапхан (ЗОШ№6). Конкурс серед дівчат «Штрафний кидок» виграла  Богдана Лапхан.
Змагання пройшли в дружній товариській атмосфері. Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами відповідних ступенів, команди кубками та дипломами управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Дубенської міської ради.