Автомоделісти СЮТ – призери змагань

автомоделістиАвтомоделісти Дубенської СЮТ стали призерами відкритих обласних змагань
Відбулись відкриті обласні змагання з автотрасового моделювання. Показати свої знання та вміння у Рівненську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №18 приїхали учні з усіх куточків нашої області, а також юні техніки з Волині. Організатори змагань основною метою вбачали виявити кращих учнів, які засвоїли технологічні прийоми, уміння і навички у проектуванні, виготовленні та запуску трасових моделей автомобілів. Адже автотрасовий моделізм – це не тільки один із видів технічної творчості школярів, спрямований на створення моделей автомобілів, а й один із наймасовіших і найзахоплюючих видів спорту.
Юні автомоделісти змагалися в особистій першості в класах моделей «Ретро», ES-24st, та командній – екіпажна гонка в класах моделей «Вантажівка» та G-33.
Змагання показали, що автомодельний спорт (трасові моделі) покращив свої показники у порівнянні з минулими роками.
Наше місто захищала команда вихованців Дубенської міської станції юних техніків під керівництвом Сергія Богдана і складалася з екіпажів: Владислава Сириці, Назара Герасимюка, учнів 10-м класу НВК «школа- гімназія» та Максима Красніцького і Романа Красніцького, учнів СЗОШ І-ІІІ ст. № 5, відповідно 3-а і 5-б класів.
Екіпаж в складі учня 9-А класу СЗОШ І-ІІІ ст. № 5 Богдана Добротвора та В’ячеслав Бондарєва, який навчається у 9-А класі гімназії №2, став переможцем. Команда юних дубенчан здобула 3 (третє) загальнокомандне місце.
За матеріалами: Дубенська міська рада