Андріївські вечорниці у замку: частувались, гадали та слухали українські пісні (фото)

Дубенська молодь частувалась непростими варениками та веселилась у замку
Вечір п’ятниці, 15-го грудня місцева молодь провела весело та цікаво, завітавши до Дубенського замку на Андріївські вечорниці.
Гадання на намистинах, на книжці, на чашках, кидання віночка, переставляння чобота, кусання калити – народні забави, в яких взяли участь всі учасники заходу. А ще організатори почастували всіх варениками та круасанами, але не простими – в кожному з них кожен міг знайти ім’я судженого або судженої. У народних гаданнях брали участь і хлопці, і дівчата. Музичними подарунками для гостей свята стали виступи Андрія Мелояна, який виконав власні пісні під гітару, до яких сам пише і слова, і музику, та українські пісні у виконанні Василя Кононюка. На завершення кожен витяг листочок з передбаченнями на наступний рік, повідомляє прес-служба ВП ГО «Всеукраїнський молодіжний рух «Національний Альянс» у Рівненській області.


Організатори заходу ВП ГО «ВМР «Національний Альянс» в Рівненській області висловлюють вдячність директору Державного історико-культурного заповідника м. Дубно Леоніду Кічатому за сприяння у проведенні заходу.

(368)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.