Акустичний вечір – декілька годин музики під відкритим небом (фото)

Як у Дубні музиканти вражали і демонстрували свої таланти у місцевому сквері
Для поціновувачів акустичної та інструментальної музики протягом всього вечора 20 червня в міському сквері звучала мелодійна гітара. Аматори та професіонали уже вдруге зібралися з метою поспілкуватися, познайомитися та продемонструвати свої музичні здібності дубенчанам. Музиканти не були обмежені темою та жанром виконуваних композицій – звучали найрізноманітніші пісні починаючи з сучасної поп-музики і закінчуючи роком, серед яких були як уже досить відомі на естраді так і власні твори виконавців.В заході взяли участь 12 учасників, а саме Богдан Чепелев, Роман Баняс, гурт «Маракуя» (Андрій Бардецький і Юрій Пшеничний), Андрій Мелоян, Василь Кононюк, Олег Брутал, Богдан Федчук, Віталій Северенюк, Ельвіра Карасюк, Богдан Рендак, Віталій Сухолейстер та дівчата Анжеліка, Світлана, Тетяна.


Журналісти Інформаційного порталу м. Дубно поцікавилися в одного з учасників концерту Андрія Мелояна як йому вдається творити музику, на що молодий виконавець відповів:
«Займаюсь музикою 3 роки, поки що лише для себе, щоб займатись професійно необхідно більше часу, інструментів та людей. Граю на струнних інструментах, та хочу розширити свої навички. Перевагу надаю рок-музиці тому що, як на мене, саме музиканти цього напрямку хочуть донести щось важливе та роблять це з емоціями. Плюс рок-музиканти вважаються найсильнішими вокалістами, а я таке люблю. У вечорі прийняв участь, тому що мене запросили, а виступати в центрі міста під відкритим небом – хороший досвід. Стосовно пісень – я не знаю як я їх пишу. Це чесно. Я можу просто займатись своїми справами, гуляти чи просто спати до одного моменту – моменту пробиття. Мій мозок тоді просто вимикається і літери самі лягають на мій смартфон, а через 10-15 хв. я маю новий матеріал для обробки».

Варто зазначити, що захід організували місцеві волонтери, які займалися як фінансовими питанням, так і організаційними моментами. Допомогли волонтерам Сергій Яковчук, організатори фестивалю «Тарас Бульба», які надали подарунки та Відділ культури і туризму Дубенської міської ради допоміг з технічним забезпеченням. Окрім гарно проведеного часу, на виконавців та гостей заходу чекали подарунки. Отож, квиток на фестиваль «Тарас Бульба» виграв Роман Баняс, який приїхав з Млинова, отримавши найбільшу кількість оплесків від слухачів. А серед присутніх – квиток на фестиваль виграв 17-річний Андрій. Він найшвидше відповів на запитання від організаторів фестивалю.


Окрім місцевих музикантів на вечорі виступила запрошена особлива гостя – співачка з Рівного Христина Панасюк, яка об’їздила зону АТО та часто виступала в госпіталях для військових.

«В цьому році було набагато простіше знайти виконавців ніж у минулому, оскільки тоді багато людей вагалося. Дехто запитував від якої я партії, чи маю відношення до влади та вимагали щоб я розповіла про себе. У минулому році особисто все побачивши та почувши, виконавці активніше наважувалися прийняти участь у акустичному вечорі» – поділилася з журналістами враженнями від підготовки заходу Марина Горук.

Будемо сподіватися, що цей захід обов’язково відбудеться у наступному році та ще більше талановитих дубенчан наважаться проявити себе та порадувати глядачів новими мелодіями.


Відчути атмосферу вечора ви зможете переглянувши відео Марини Горук.
Фото: Володимир Юрас та Інформаційний портал м. Дубно

(526)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.