А чи знаєте Ви про мотузковий парк в Дубно?

паркБагато з нас пам’ятає колишній прекрасний Острівок з каруселями, проте чи багато людей знає про зміни, що відбулись там?

Час іде і все змінюється…життя, люди. Так само з плином часу змінюється зона відпочинку «Острівок», що в Дубно. Памятаю, коли дитиною ходили з батьками туди на каруселі, гуляли, їли морозиво…Лише приємні спогади залишились у памʼяті з того часу. Тоді тільки «чортове колесо» не працювало… але потім каруселі з Острівка зникли взагалі. Територія місця відпочинку занепадала – лише рибалки могли порибалити і люди піти на пікнік.
Активісти, волонтери та усі бажаючі щороку Острівок прибирали та намагались підтримувати чистоту. Але минулого року зону відпочинку розчистили, повирізали територію, пообрізали дерева. Острівок облаштували: встановили пам’ятник героям небесної сотні та лавочки.
DSC02257
Місцева влада підійшла до вирішення питання з творчої та сучасної сторони і парк цієї весни набув кардинально іншого вигляду. На Острівку з’явився перший в місті мотузковий парк «Острів», який в народі називають «тарзанками», схожий на парки Рівного, Львова, Кам’янця-Подільського. Тут облаштували дерев’яні майданчики, пов’язали металеві троси з шинами, дерев’яними пеньками тощо, встановили технічне обладнання та страховку. Вартість проходження парком для дорослих становить 30 грн, для дітей – 15. Мотузковий парк «Острів» зацікавив Інформаційний портал м. Дубно, а тому наступного разу ми обов’язково напишемо чия це ідея, тому що ідея в ногу з часом.
[one_half] [/one_half]
[one_half_last] [/one_half_last]
[one_half] [/one_half]
[one_half_last] [/one_half_last]
[one_half] [/one_half]
[one_half_last] [/one_half_last]
[one_half] [/one_half]
[one_half_last] [/one_half_last]

(114)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.