П’ятниця , 19 Жовтень 2018



Home » Мiсто » 9-річний дубенчанин демонстрував талант на Всеукраїнському фестивалі

9-річний дубенчанин демонстрував талант на Всеукраїнському фестивалі

Ілля Гавриленко виступив на Всеукраїнському дитячому фестивалі
8-11 червня у селі Хрінники, що на Демидівщині, відбувся Всеукраїнський дитячий фестиваль патріотичної пісні «Наша слава козацькая не вмре, не загине». Організаторами фестивалю є управління культури і туризму ОДА, обласний центр народної творчості, Демидівська РДА, райрада та Демидівська селищна об’єднана територіальна громада. Цьогоріч дитячий фестиваль патріотичної пісні, який декілька років поспіль проводився як регіональний, отримав статус Всеукраїнського. Окрім учасників з Рівненщини, свої таланти представили юні патріоти з Волинської, Луганської, Хмельницької та Тернопільської областей, а також міста Київ. Урочисте відкриття фестивалю відбулось 8 червня у Будинку культури Демидівської ОТГ. Учасникам фестивалю проводили екскурсії в Дубенському замку та в Національному історико-меморіальному заповіднику «Поле Берестецької битви» (с. Пляшева Радивилівського району). Закриття фестивалю та Гала-концерт відбулось 10 червня у санаторії «Хрінники».

Нашу Дубенщину гідно представив 9-річний Ілля Гавриленко (керівник Сергій Гавриленко). Юний талант отримав грамоту за участь за підписом  начальника управління культури і туризму Рівненської ОДА Я.Мельника та пам’ятний сувенір із символікою фестивалю.
Методист по культурно-просвітницькій діяльності Н.Губчук

(275)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

9-річний дубенчанин демонстрував талант на Всеукраїнському фестивалі Reviewed by on . Ілля Гавриленко виступив на Всеукраїнському дитячому фестивалі 8-11 червня у селі Хрінники, що на Демидівщині, відбувся Всеукраїнський дитячий фестиваль патріот Ілля Гавриленко виступив на Всеукраїнському дитячому фестивалі 8-11 червня у селі Хрінники, що на Демидівщині, відбувся Всеукраїнський дитячий фестиваль патріот Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.