80 спортсменів боролись за кубок Всеукраїнського турніру (фото)

На Першому Всеукраїнському турнірі найбільше перемог – у борців Дубенщини
Вперше на Дубенщині, а саме у Смизі, спортсмени з 5 областей змагались за «Кубок Смиги». 21-22 грудня на Дубенщині проходив Перший Всеукраїнський турнір з вільної боротьби. У спортивно-оздоровчому комплексі Будинку культури за перемогу боролись в межах 80 учасників з Волині (Ратного), Житомирщини (Новоград-Волинського), Тернопільщини (Шумська, Тернополя), Хмельниччини, Рівненщини (Рівного, Вараша, Дубна, Привільного, Мирогощі, Смиги) та навіть Узбекистану. Змагались борці, що народились у 2003-2010 роках.

Розпочали турнір з шикування та виконання гімну України. А перед цим нагородили організаторів змагань: Надейка Миколу, Баблюка Миколу, Ілюся Степана. Подяку від Дубенської районної спортивної школи передали і голові Служби безпеки України, уродженцю Бущі Василю Грицаку. Судили змагання місцеві спортсмени, зокрема Іван Ілюсь та Денис Кайда з Рівного.

«Вперше в історії в Смизі провели такий турнір. Дякуючи, перш за все, організаторам в особі Василя Сергійовича (Грицака – прим. ред.), тому що якби не він – може й бази не було б. Ну й звичайно, нашому борцю Миколі Валерійовичу (Баблюку – прим. ред.), він не тільки працює професійним тренером, а й допомагає як морально, так і матеріально. Головне, що ми зробили свято боротьби для маленьких дітей, тому що десь 70% учасників виступили вперше на змаганнях. Всі задоволені – сильніші отримали медалі, кубки, грамоти, всі діти – солодкі подарунки від Святого Миколая. Якщо ж ми надалі проводитимемо такі змагання в Смизі, то їх треба проводити на свіжому повітрі. На наступний рік, думаю, ми запросимо більше учасників, але й турнір проведемо у кілька днів», – розповідає головний суддя турніру, майстер спорту з боротьби Іван Ілюсь.

Як тренер Іван Степанович відзначає своїх вихованців – смижан, адже за трохи більше року функціонування секції – 4 з них стали чемпіонами. Хоча й зауважує, що добре було б стимулювати юних спортсменів – закупити форму, кращим смижанам платити премії, як це роблять у місті чи в районі.

Кількагодинні змагання не втомили юних борців. Жага до перемоги, завзятість і наполегливість допомогли найвитривалішим стати чемпіонами, зокрема:
Казміруку Олексію (Шумськ) у категорії 22 кг;
Павлюку Володимиру (Смига) у категорії 25 кг;
Шаріфову Тимуру (Рівне) 26 кг;
Ілюсю Івану (Дубно) 30 кг;
Климчуку Іллі (Дубно) 32 кг;
Братасюку Дмитру (Смига) 35 кг;
Бурлаці Вадиму (Дубно) 38 кг;
Семяку Роману 41 кг;
Ткачу Павлу (Ратне) 44 кг;
Кужелю Андріану (Дубно) 54 кг;
Надеіну Сергію (Смига) 58 кг;
Федюшку Івану (Мирогощанський аграрний коледж) + 60кг.
Катарському Сергію (Смига) 47 кг.

Серед дівчат перші місця посіли:
у категорії 22 кг – Лаговська Софія (Молодаво);
до 38 кг Кубик Яна зі Смиги;
Грицько Анастасія з Дубна у категорії 53 кг;
до 60 кг – Тернюк Яна (Привільне).

Завершили турнір виконанням колядок, віншуванням працівниками культури і школярів Смиги та врученням нагород, солодощів спортсменам.

(361)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

1 Response

  1. Січень 17, 2019

    […] (35кг), Михальському Давиду (38кг). Нагадаємо, що на Першому Всеукраїнському турнірі найбільше перемог – у борців Дубенщини. Усі переможці […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.