Аграрній компанії влаштували інформаційно-роз’яснювальний рейд (фото)

У Дубні провели інформаційно-роз’яснювальний рейд на території аграрної компанії
Інформаційно-роз’яснювальний рейд на території Дубенської аграрної компанії с. Тараканів Дубенського району провели співробітники Дубенського міськрайонного сектору та 5-ї державної пожежної-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Рівненській області з представниками ЗМІ 11 липня. Також інструктували з питань пожежної безпеки робітників, які працювали на полях.

Рятувальники поспілкувалися про важливість виконання вимог пожежної безпеки з персоналом підприємства, пересвідчилися в наявності та справності первинних засобів пожежогасіння, а також вручили друковані матеріали інформаційного характеру.

Крім того, співробітники ДСНС провели протипожежні інструктажі з робітниками, які працювали на полях поблизу села Тараканів Дубенського району, а також оглянули первинні засоби пожежогасіння, якими оснащено сільськогосподарську техніку. Рятувальники нагадали комбайнерам основні протипожежні правила, актуальні у період збирання врожаю, зокрема нагадали, про допустимі відстані здійснення ремонту, стоянки, заправки пальним машин та агрегатів у польових умовах, а також неприпустимість використання відкритого вогню та спалювання післяжнивних залишків.

За матеріалами: ГУ ДСНС України у Рівненській області

(246)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.