11 команд змагались за першість у футболі

У Дубні завершили зимову першість з футболу
Відкриту зимову першість м. Дубно з футболу 2018 року проводили з 20 січня по 11 лютого на стадіоні військового містечка. Це був перший турнір в новому році, в якому взяли участь 11 команд – «Джокер»- Дубно, «Бастіон»- Дубно, «Іллічівець»- Берег, Рачин – Колос, ФК «Плоска», «Кристал»- Дубно, «Імпульс»- Дубно, ФК «Листвин», «Редут» – Семидуби, ФК Тараканів» та ФЦ «Дубно». Календар ігор зимової першості був розділений на 5 турів, а також плей-офф, півфінали, матч за третє місце та фінал, повідомляє Інформаційний портал м. Дубно з посиланням на Дубенську міську раду.
За підсумками змагань найсильнішою командою став «Імпульс», який обігравши у фінальному матчі команду «Кристал» з рахунком 1-0, заслужено отримав звання чемпіонів. Третьою стала команда «Редут», яка при рахунку 0-0, по серії пенальті перемогла команду «Джокер».

Кращим воротарем турніру став Костянтин Бобров («Імпульс»), нападник Василь Савчук («Джокер») та кращі гравці Олег Ніколайчук («Джокер»), Олександр Ярома («Кристал»), Олександр Маліновський («Редут»). Команда переможець та призери були нагороджені кубками, медалями, грамотами та цінними подарунками.
Турнір проведено Дубенською міською федерацією футболу за сприяння Дубенської міської ради та ТМ GERA.