100-річчя початку Української революції: боротьба за вільну державу

100-річчя початку революціїУ Дубні відзначили 100-річчя початку революції
2 березня в приміщенні Будинку дітей та молоді відбувся захід з нагоди відзначення 100-річчя створення Центральної Ради. На зустрічі побували учні та студенти, мешканці міста. Поруч із глядацькою залою бібліотекарями міської центральної бібліотеки була організована книжкова виставка про державотворчий рух 1917-1921 років.
Про історію Української революції 1917-1921 років, уроки, яких нас вчить віра та повага до свого народу, любов до землі наших предків, розповіла вчитель історії Дубенської ЗОШ №3, вчитель-методист, співавтор книг «Історія міста Дубно від найдавніших часів до сьогодення», «Почесні громадяни міста Дубно», «Хто має школу, той має народ» Наталія Якимчук. Вчитель розповіла, що прагнення до створення вільної держави, готовність боронити її, ніде не зникло і навіть через 100 років піднімає людей до боротьби за вільну Україну. Діти та їхні вчителі мали змогу переглянути фільми «Історія… Навіщо вона нам?,» «Пролог»,  «Михайло Грушевський» із кіноциклу «Невідома Україна», відзнятих українськими режисерами у 90-роках XX сторіччя.
Організаторами історичного заходу стали працівники відділу культури і туризму за сприяння Дубенської ЗОШ №3 та Будинку дітей і молоді.
За матеріалами: Дубенська міська рада

(17)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.